Pranie wykładzin Łódź

Pranie wykładzin Łódź

Masz biuro, w którym pracuje sporo pracowników i Twoja wykładzina przestała dobrze wyglądać? Pojawiły się na niej zabrudzenia i plamy, przez co niektórzy myślą, że ostatni raz zmieniałeś ją 20 lat temu, choć biuro funkcjonuje dopiero od dwóch lat?

To znak, że trzeba ją wyprać!

Dlaczego warto zlecić pranie wykładzin?

Automaty ze szczotkami oczyszczają runo Twojej wykładziny, pozbywając się głęboko osadzonych zanieczyszczeń.

Nie musisz kupować nowej wykładziny, bo po praniu wygląda jak nowa, a dzięki profesjonalnemu sprzętowi schnięcie wykładziny jest bardzo krótkie.

Przyjemniej i o wiele produktywnej pracuje się w czystszym pomieszczeniu, zwłaszcza z wolną od roztoczy i kurzu wykładziną. Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o samopoczucie swoje i swoich pracowników to mamy w ofercie sprzątanie biur, podczas którego pracownicy nawet nie muszą wychodzić.

W jakich miejscach pierzemy wykładziny w Łodzi?

Czyścimy wykładziny w:

  • biurach,
  • hotelach,
  • salach konferencyjnych,
  • u klientów indywidualnych.

Dlaczego masz wybrać firmę DAMART do wyprania wykładziny w swoim biurze w Łodzi?

Posiadamy wiele automatów, a to oznacza, że w krótkim czasie uporamy się z praniem Twojej wykładziny. Dzięki temu szybciej wrócisz do pracy.

Jesteśmy niezwykle dokładni, dlatego najpierw odkurzamy wykładzinę, żeby pozbyć się zewnętrznych zanieczyszczeń i mieć dostęp do tych głęboko osadzonych w runie.

Cały czas szkolimy naszych pracowników, żeby wiedzieli, jak rozpoznawać poszczególne materiały i jakich środków mają użyć, by nie zniszczyć Twojej wykładziny.

Czy mamy wyprać dla Ciebie wykładzinę?

Nasze certyfikaty:

Pranie wykładzin Łódź
Pranie wykładzin Łódź
Pranie wykładzin Łódź

Wykorzystujemy chemię:

Pranie wykładzin Łódź
Pranie wykładzin Łódź