PRANIE WYKŁADZIN

Jako jedni w Polsce posiadamy największy automat do prania wykładzin Santoemma Nikita który pozwala wyprać nawet 1000 m2 w godzinę.

 

Nasza firma posługuje się różnymi automatami do prania wykładzin (Santoemma, Karcher, Taski) które wyposażone są w szczotki walcowe co zapewnia głębokie czyszczenia runa wykładziny i gwarantuje doskonałe efekty czyszczenia. Urządzenie te służą do pielęgnacyjnego czyszczenia zachowawczego metodą kapsułkowania oraz czyszczenia zasadniczego metodą ekstrakcji.:

Metoda ekstrakcji pozwala na dogłębne czyszczenie wykładziny. Polega na spryskaniu roztworem wody i środka czyszczącego czyszczonej powierzchni, a następnie odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem w jednym przejściu roboczym. Po zakończeniu pracy na powierzchni pozostaje jedynie niewielka wilgoć resztkowa.

Metoda kapsułkowania pozwala na czyszczenie zachowawcze, służące pielęgnacji wykładziny pomiędzy jednym, a drugim czyszczenie ekstrakcyjnym. Jej zaletą jest szybkie schnięcie, co sprawia, że podłogę można użytkować już w 20 minut po przeprowadzeniu prac.

Posiadamy urządzenie przeznaczone do osuszania wykładzin po czyszczeniu ekstrakcyjnym co skraca czas suszenia (zwłaszcza pomieszczeń o słabej wentylacji) nawet o 40%.

Nasza firma oferuje pranie wykładzin wykonanych zarówno z włókien sztucznych, jak i naturalnych takich jak bawełna. Zastosowanie odpowiedniego sprzętu połączone z zaangażowaniem naszych pracowników, którym powierza się zadanie, przekłada się na wysoką jakość usług i efekt, który z pewnością zachwyci każdego klienta. Pranie wykładzin zapewnia bowiem nie tylko usunięcie zabrudzeń i plam, ale także nieprzyjemnych zapachów. Odświeżenie jest więc gruntowne i pozwala na przywrócenie wykładzinie pierwotnego wyglądu. Zapewniając pełen profesjonalizm, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Posiadamy ubezpieczenie OC działalności.

Bezpłatnie wyceniamy usługę u klienta!!!

Cennik

Wykładzina:
5-10 zł m2 (cena zależna od ilości metrów i stopnia zabrudzenia)

Tapicerka meblowa
5-15 zł krzesło biurowe (cena w zależności od ilości krzeseł oraz stopnia zabrudzenia)

Wystawiamy faktury Vat!!!

Posiadamy certyfikat z zakresu technologii czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerek firmy KARCHER.

Wykorzystujemy chemię:

Pranie wykładzin Łódź
Pranie wykładzin Łódź