O firmie

Pranie wykładzin Łódź
Rok 2014 był dla nas przełomowy. To wówczas, pełni energii i pomysłów, zdecydowaliśmy się na stworzenie firmy DAMART w Łodzi. Wiedzieliśmy, że aby zyskać zaufanie klientów, musimy od samego początku odznaczać się wyjątkowym profesjonalizmem i podchodzić z zaangażowaniem do każdego zadania, które zostanie nam powierzone. Dzięki takiemu podejściu zostaliśmy docenieni przez klientów, co pozwoliło nam na rozprzestrzenienie działalności na kolejne miejscowości powiatu łódzkiego. Od tej pory nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie Łodzi, ale i Ozorkowa, Zgierza, Pabianic, Aleksandrowa Łódzkiego, Łęczycy i Konstantynowa Łódzkiego.

 

Dbając o wysoką jakość usług, nieustannie podwyższamy kwalifikacje naszych pracowników. Właściwe kompetencje umożliwiają wydajną i solidną pracę, której efekty widoczne są gołym okiem – sprzątanie mieszkań i biur z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz profesjonalnych środków chemicznych pozwala na uzyskanie czystego wnętrza, odznaczającego się świeżością i przyjemnym wyglądem. Idąc jednak z duchem czasu, wprowadziliśmy do swojej oferty innowacyjne rozwiązania sprzątania bez wykorzystania chemii. To ekologiczne metody, które spodobają się osobom dbającym o środowisko. Czyszczenie parą jest równie efektywne co tradycyjne sposoby sprzątania, dlatego też wybór metody zależy od preferencji klienta.
Czyszczenie posadzek Łódź
Sprzątanie i pranie wykładzin
Wykonując zadania z pełnym profesjonalizmem, nie ma miejsca na pomyłkę. Aby jednak w pełni zabezpieczyć naszych klientów, którzy powierzają nam sprzątanie mieszkań i biur, posiadamy OC na kwotę 300 tysięcy złotych, co z pewnością stanowi odpowiednią gwarancję dla naszych usług. Zadowolenie prywatnych klientów, jak i firm, jest dla nas najważniejsze, dlatego oczywistym jest też właściwe zabezpieczenie umowy.

Przez dwa lata działalności zebraliśmy niezbędne doświadczenie, które wykorzystujemy każdego dnia podczas świadczenia usług sprzątania, prania dywanów i wykładzin oraz czyszczenia tapicerek. Zaufanie klientów, które zyskaliśmy, motywuje nas do dalszej zaangażowanej pracy. Z pewnością dzięki zbudowanej solidnej marce w przyszłości rozwiniemy działalność także na następne miejscowości.