Pranie dywanów Konstantynów Łódzki

Pranie dywanów Konstantynów Łódzki

Jaka rzecz nadaje wnętrzom przytulność? Dywany! Kolorowe, wzorzyste, inspirowane naturą, położone przed stolikiem do kawy, czy też zajmujące prawie całą podłogę. Niestety, codzienne ich użytkowanie niszczy je i pojawiają się zabrudzenia, plamy, a czasem nieprzyjemny zapach.

Jak sobie z tym poradzić?

Wynająć nas — firmę DAMART! Pierzemy dywany w Konstantynowie Łódzkim z pasją i nie pozostawiamy ani jednej plamy na runie dywanu.

Pranie dywanów Konstantynów Łódzki

Co zyskasz, gdy zlecisz nam wypranie Twoich dywanów?

Zaoszczędzisz sporo czasu. Zapomnisz o ręcznym praniu dywanów — nieefektywnym i ryzykownym, bo bardzo łatwo przemoczyć dywany i spowodować ich zapleśnienie.

100% czystość dywanów. Automaty ze szczotkami dogłębnie czyszczą runo dywanów, wydobywając każdy brud, nawet znajdujący się głęboko i mocno ubity.

Minimalny czas czekania na wyschnięcie dywanów. Automaty ze szczotkami nie przemaczają Twoich dywanów, przez co o wiele lepiej schną, żebyś Ty mógł z nich jak najszybciej korzystać.

Przywróć dywanom dawny wygląd

Nie musisz być skazany na brudne i nieprzyjemne w dotyku dywany ani myśleć o wymianie na nowe. Wynajmij nas, żebyś cieszył się z wyczyszczonych dywanów.

Czy chcesz, aby Twoje dywany odzyskały pierwotną miękkość i wygląd?

Wystarczy, że powiesz, gdzie mamy pojawić się ze sprzętem.