PRANIE DYWANÓW

Pranie dywanów

Dywany nie tylko stanowią element dekoracyjny, ale również wprowadzają przytulność do pomieszczeń. Niestety, codzienne ich użytkowanie powoduje, że tracą swoją miękkość oraz piękny wygląd, za to pojawiają się zabrudzenia i plamy, które trudno usunąć.

Czy musisz kupować nowe dywany?

Oczywiście, że nie! Dzięki naszym automatom wypierzemy dywany tak dokładnie, że przywrócimy je do pierwotnego stanu, a Ty znów będziesz cieszył się ich miękkością i ładnym wyglądem.

Pranie dywanów

Jakimi sposobami pierzemy dywany?

Wykorzystujemy 2 metody prania dywanów:

Metoda ekstrakcji

Spryskujemy Twój dywan roztworem wody i środka czyszczącego, a następnie odsysamy go wraz z rozpuszczonym brudem. Po wypraniu pozostaje jedynie niewielka wilgoć na wierzchu dywanu, która szybko odparowuje.

Metoda kapsułkowa

Środek czyszczący wcieramy w runo za pomocą szczotek, przez co zamykamy brud w kapsułkach i zabrudzenia nie przylegają do włosia. Dzięki tej metodzie o wiele łatwiej usunąć plamy, a Ty możesz użytkować dywan już po 20 minutach po wypraniu.

Automaty do zadań specjalnych

Wykorzystujemy automaty firmy Karcher, które swoimi szczotkami dokładnie wnikają w najgłębsze struktury dywanu i usuwają cały brud: sierść, piach, resztki jedzenia, czy włosy.

W jakich miejscowościach pierzemy wykładziny?

Zajmujemy się praniem dywanów w takich miejscowościach jak:

Jaka jest cena za pranie dywanów?

Standardowa cena wynosi 5 — 10 zł za m2, ale końcowa cena zależy od stopnia zabrudzenia i ilości metrów dywanu, przez co każde pranie jest wyceniane indywidualnie.

Pierzemy również meble tapicerowane. Ich cena wynosi:

  • 20-40 zł za fotel,
  • 60-90 zł kanapa lub wersalka,
  • 100-150 zł za narożnik.

Cena jest zależna od stopnia zabrudzenia.

Dlaczego to nam powinieneś zlecić pranie wykładzin?

Wypierzemy każdy materiał

Obojętnie czy masz dywany ze sztucznych materiałów, czy naturalnych, wypierzemy i usuniemy brud z każdego dywanu.

Pranie wykładzin to nasza pasja

Uwielbiamy pozbywać się zabrudzeń z Twoich dywanów i patrzeć na Twoją radość, gdy dywany odzyskują dawny wygląd i miękkość.

Spore doświadczenie i szkolenia

Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje. Możesz być pewien, że zastosujemy odpowiednie środki do Twoich dywanów i nie zniszczymy ich struktury.

Mamy ubezpieczenie OC

Wiemy, że możesz być zaniepokojony tym, czy nie zniszczymy Twojego dywanu, dlatego mamy ubezpieczenie OC na kwotę 300 tysięcy.

Terminowość ponad wszystko

Wiemy, że masz napięty grafik, dlatego umawiamy się w terminie, który Ci pasuje i nie odwołujemy swoich wizyt.

Bezpłatna wycena

Nie wiesz, ile może kosztować wypranie Twoich dywanów? Przyjedziemy do Ciebie, bezpłatnie wycenimy usługę i zdecydujesz, czy chcesz, żebyśmy je wyprali.

Czy mamy zająć się zabrudzeniami na Twoich dywanach?

Nasze certyfikaty:

Damart pranie dywanów