Pranie dywanów Pabianice

Pranie dywanów Pabianice

Na pewno odkurzasz swoje dywany regularnie, żeby pozbyć się z nich kurzu, piasku, resztek jedzenia i włosów. Niestety, samo odkurzanie nie wyczyści dokładnie Twoich dywanów. Wciąż w głębokich strukturach dywanu pozostaje zaschnięty brud, sierść zwierząt czy też plamy po rozlanych napojach.

Jak w 100% pozbyć się zabrudzeń?

Zdać się na nas — firmę DAMART! Pierzemy dywany w Pabianicach, usuwając z nich wszystkie zanieczyszczenia.

Pranie dywanów Pabianice

Jakie korzyści uzyskasz, wynajmując nas do wyprania swoich dywanów?

Dokładne czyszczenie automatami wyposażonymi w szczotki. Podnoszą one runo dywanów i wyciągają z niego mocno ubity brud, sierść i resztki jedzenia. Przywrócimy Twoim dywanom pierwotny wygląd.

Krótszy czas czekania na wyschnięcie dywanów. Przy praniu ręcznym jest spore ryzyko, że zamoczysz dywany, które nie dość, że będą schły nawet przez kilka dni, to jeszcze mogą zapleśnieć. Dzięki profesjonalnym automatom dywany szybciej schną, nawet w pomieszczeniach o słabej wentylacji.

Więcej czasu dla siebie, bo spada z twoich barków obowiązek wyprania dywanów. My zajmiemy się tym, co potrafimy najlepiej, a Ty przeznaczysz oszczędzony czas na swoje sprawy.

Koniec z brudnymi dywanami

Na pewno chcesz mieć w swoich pomieszczeniach czyste i ładne dywany. Dzięki nam stare dywany znowu będą wyglądać jak nowe i posłużą Ci jeszcze przez wiele lat.

Gdzie mamy przyjechać, żeby odświeżyć Twoje dywany?