Oglądasz przytulne aranżacje domów z wykładziną na całym piętrze i czujesz, że chcesz tego u siebie? Wchodzisz do hotelu z wykładziną w korytarzu i marzysz o takiej w swojej firmie? Po chwili sprowadza Cię na ziemię myśl – Jak oni to piorą? Po pierwsze, jak widzisz, skutecznie. Po drugie, nie robią tego sami. Postawili na ciepło i miękkość pod stopami i nie żałują.

Postawienie pierwszego kroku w ciągu dnia na miękką i ciepłą wykładzinę to łagodniejsza wersja pobudki. Znacznie milsza niż fundowanie sobie twardego zejścia na ziemię. Jeśli jeszcze tej łagodnej wersji towarzyszy widok czystej, przytulnej sypialni i aromat kawy, wizja idealnego poranka gotowa.

Czy przeszył Cię dreszcz, gdy czytałeś o kawie w sypialni z wykładziną na podłodze? Niepotrzebnie.

Taką przytulność warto zafundować sobie również w pracy. Dzięki wykładzinie na podłodze będzie cieplej, ciszej i po domowemu. Wcale nie musisz stawiać przy wejściu szafki z kapciami dla pracowników i klientów.

 

Mity na temat prania wykładzin i dywanów

Prawdopodobnie usłyszysz od doradców lub wewnętrznego sceptyka kilka tego typu bzdur:

  • Ta wykładzina będzie za chwilę do wymiany.

  • Od tego prania będziesz truć siebie i dzieci chemią.

  • Jak będziesz chciał tak prać i prać te wykładziny to zbankrutujesz.

  • Podłogi Ci zamokną, jak to będzie schło tyle dni i gdzie Ty się w tym czasie podziejesz?

  • Wielkie hotele to mają od tego specjalistów, a kto Ci do Twojej sypialni przyjedzie prać wykładzinę?

Chcesz argumentów, którymi zrobisz szach – mat? Oto one.

 

Wykładziny można prać skutecznie

Tym dowodem odpędzisz czarnowidza wróżącego szybką wymianę wykładziny. Szczęśliwie dawno minęły czasy wiecznego, niezachwianego trwania niektórych plam. Takie pewniaki, które przed laty nie bały się niczego, jak wino czy kawa, dziś są usuwalne. Jasne, że im wcześniej, tym lepiej. Im dłużej pozwolisz takiej plamie zapuszczać korzenie w runie swojej wykładziny, tym większą moc zdobędzie.

Gdy zdarzy się wypadek, szybko wpisz w wyszukiwarkę np. pranie wykładzin Łódź i czekaj na ratunek. Nie opłakuj swojej podłogi, tylko pozwól działać profesjonalistom.

O codzienne zabrudzenia tym bardziej bądź spokojny. Współczesne urządzenia piorące bez problemu poradzą sobie z kurzem, okruchami i plamami nawet w gęstej wykładzinie z długim runem.

 

Wykładziny można prać bezpiecznie i ekologicznie

Teraz kilka słów do marudy, który grozi Ci zatruciem. Czy słyszał kiedyś o produktach z atestami? My używamy tylko takich. Producentom środków czyszczących wcale nie łatwo taki atest zdobyć. Muszą spełnić wiele wyśrubowanych norm, które uwzględniają bezpieczeństwo dla środowiska i zdrowia człowieka.

Umawiając się na wypranie wykładziny w swoim domu czy firmie, pytaj śmiało, jakie środki będą użyte. Poczytaj o nich, sprawdź producenta. Wszystkie informacje masz na wyciągnięcie ręki.

 Leży Ci na sercu dobro środowiska? Pomyśl o zużyciu wody. Nowoczesne urządzenia nie potrzebują jej wiele. W wydajny sposób czyszczą nawet duże powierzchnie wykładzin i dywanów, wykorzystując znacznie mniej wody niż ktoś, kto chciałby to zrobić z użyciem szczotki i wiadra.

 

Pranie wykładzin można zaplanować tak, by było ekonomiczne

 

Temu, kto snuje wizje bankructwa spowodowanego praniem wykładzin, powiedz, że ten wydatek można całkiem zgrabnie uwzględnić w budżecie. Jeszcze przed zakupem wykładziny możesz nas zapytać, jaki jest koszt prania na Twojej powierzchni.

 Poproś też o radę, jaki rodzaj materiału jest najprostszy w utrzymaniu i nie wymaga częstego czyszczenia. Dobre ekipy piorące, takie jak my, naprawdę znają się na rodzajach tkanin. Rozglądaj się za zakupem tego, co mieści się w granicach budżetu, który możesz przeznaczyć na utrzymanie podłogi w czystości.

 Gdy już wstępnie wybierzesz rodzaj materiału, śmiało dzwoń do nas jeszcze raz. Powiedz, w jakich warunkach będzie użytkowana wykładzina. Będziemy w stanie mniej więcej oszacować, jak często powinniśmy się spotykać.

Widzisz? Wystarczy popytać i policzyć, by koszty prania wykładziny Cię nie przerosły.

 

Pranie wykładziny nie naraża podłogi na przemoczenie ani Ciebie na przeprowadzkę

Solidne suszenie. To najlepsza odpowiedź dla tych, którzy twierdzą, że czas prania wykładziny to czas wyjęty z życia i pracy.

 Nie musisz zamykać firmy, zaplanuj pranie w weekend, a nam to wystarczy. W poniedziałek przywita Cię świeżość i miła dla oka czystość. Można śmiało deptać.

Jeśli poprosisz nas o wypranie wykładziny w domu, również zostawimy po sobie solidnie wysuszoną podłogę. Jasne, będzie potrzebowała jeszcze chwili, by doschnąć, ale nie będzie to trwało na tyle długo, byś musiał sobie szukać zastępczego lokum.

Nie tylko upalne lato jest odpowiednią porą na takie porządki. Po wysuszeniu przez profesjonalne urządzenie wystarczy zwykłe wietrzenie pomieszczenia.

 

Pranie wykładziny w dużej firmie czy w prywatnym domu? Dla nas to równie ważne zadanie

 

Ktoś twierdzi, że Twoja podłoga jest mniej istotna niż wielka powierzchnia firmowa? Myli się. To nieprawda, że w największym hotelu w mieście wykładzina będzie lepiej wyprana niż w sypialni u pana Kowalskiego.

Jeśli chcesz wyprać podłogę w domu wiedz, że dostaniesz równie skuteczne urządzenia i środki czyszczące.

Dojeżdżamy bez problemu, pierzemy wykładziny w Łodzi i innych miejscowościach. Sprawdź, czy również w Twojej okolicy.

 

Śmiało, wybieraj wymarzoną podłogę

Jak widzisz, na każde zdanie malkontenta (tego wewnętrznego też), który twierdzi, że lepiej położyć kafle, bo można je przetrzeć mopem, jest argument.

Teraz jeszcze raz przejrzyj projekty, które od początku Ci się podobały, ale obawiałeś się ich ze względu na pranie wykładzin. Prawda, że milej się na nie patrzy bez złośliwie szepczących wątpliwości? Teraz już wiesz, że możesz sobie pozwolić na to, co Ci się podoba.